Merhaba yeni internet sitemin ilk blog yazısını okuyosunuz. Bugun belki bir sonraki yazımı okumama kararı alabilirsiniz:) Hayatta her alanda bir birleriyle yarışan insanlar olduğu gibi iyi blog kötü blog yazan insanlarda var..

Bu başlangıç cümleleri Kaybedenler Kulübü tarzını yansıtsada aslında kaybetmeyi çok seven bir yapıya sahip değilim. Daha çok mükemmeliyetçi bir insan olduğum için çoğu zaman başıma dert açıyor bu tavrım ama ne yapabilirim ki ?

Hayat çok acımasızca ilerlerken bende kendi kılıcımı kaldırarak kendi savaşımı vermeye çalışıyorum…

Ve sonunda tekrar bilişim sektöründeyim önceleri Tekno market, ATM Diamond da üniv. önceside ve üniv. stajı sonrasında yeniden kendimi bilgisayarın aktif olarak kullanıldığı ve burdan bir gelir elde edildiği bir sektörün içinde buldum kendimi.. Evet nerde mi çalışıyorum ?

Aslında bildiğiniz üzere e-ticaret siteleri şu an oldukça revaçta bizde buna benzer bir şey yapıyoruz fakat sizlerden sakladığımız bir şeyler var ve o yüzden projemizin adı da Saklı Şehir. Biz bu projede insanların hayatını kolaylaştırmak ve sizi kendinizden daha çok düşünen bir sistem kurmayı düşünüyoruz.

İnsanların arayıp bulamadığı hizmetleri uygun şartlar altında www.saklisehir.com da sunup ve sizden bununla ilgili bir hizmet bedeli de almayacağız. Bir nevi size şehrin saklı kalmış deneyimlerini sunacağız. Biraz daha özetlersek genel adı gurup satın alma sitesi fakat bu sektörde şu anda çok fazla zorlu rakip var ama biz kendi pazarımızı yaratıp sizlere ve işletmecilere farklı değerler kazandırmayı hedefliyoruz. Örneğin daha önce deneyim edinmediğiniz aktiviteleri sizlere sunmayı planlıyoruz yani biraz daha keyfii bir atmosferi size yansıtmayı istiyoruz. Fakat neleri deneyim edineceğinizi sizlere daha sonraki yazımda yazacağım şimdilik herkese bol bol şans ve çok iyi bir hafta geçirmelerini diliyorum…